Witamy

Jesteśmy małą rodzinną firmą z niemal 20-letnim doświadczeniem. Każdego Klienta traktujemy indywidualnie, staramy się jak najlepiej poznać Jego potrzeby, aby nasza oferta była trafna i efektywna.
Jesteśmy solidnym i kompetentnym partnerem w działaniach marketingowych Naszych Klientów.

Posiadane urządzenia, wiedza oraz znajomość rynku reklamy pozwalają nam zapewnić najwyższą jakość usług oraz bardzo korzystne ceny. Lubimy naszą pracę i kontakt z Klientem, a firma jest dla nas czymś więcej niż tylko źródłem zarabiania pieniędzy w określonych godzinach.

Klienci cenią nasz elastyczny czas pracy, pozytywny stosunek do zadań „na wczoraj” oraz otwartość na usługi wymagające od nas działań kreatywnych i niestandardowych.

Zapraszamy do współpracy, instytucje, małe i duże firmy oraz osoby indywidualne, które poszukują fachowego i rzetelnego partnera z życzliwością i zrozumieniem realizującego indywidualne projekty reklamowe.

Nasze usługi, szczególnie w zakresie grawerowania laserowego, kierujemy również do agencji reklamowych, które mogą liczyć na najwyższą jakość i terminowość pracy oraz wsparcie uczciwego i lojalnego partnera w biznesie.